2017 – Zpravodajství ze dne dvanáctého

“Kapři přilétají v březnu!” neslo se dnes o polednách táborem naše tajné heslo, neboť přijela hygiena, jež neshledala žádné pochybení z naší strany. Ale to trošku předbíháme.

Ráno ve 3 hodiny a následně ve čtyři hodiny přes nás přeběhly dvě bouřky, ta druhá nás zasáhla jen okrajově. Služba, hlídkující tábor, pouze zaznamenala několik zavíraných oken…

Dnes po snídani se hrály další kola prakticky všech turnajů s vyjímkou turnaje “A” který si dnes vybral ono předehrané kolo z druhého dne tábora, náročný program včerejšího dne (výlet delší jak 20km) resp. program minulých dní dnes partie kazil. Žel, na přerušení všech turnajů není dostatek prostoru a času.

V okamžiku kdy už se měl podávat oběd přijela zmíněná hygiena, která nakoukla do nalosovaných chatiček, do kuchyně, a samozřejmě do našich papírů a vyhlásila spokojenost, takže jediným negativem bylo to, že někteří vedoucí měli díky této návštěvě opožděný oběd.

Tím že jsme opět čekali večerní déšť, hráli jsme druhý a poslední otevřený svět ihned po odpoledním klidu, a pro jistotu byla připravena šachová přednáška, kdyby déšť přišel dříve.Tento déšť nepřišel.

A proto jsme po večerce spustili naši klasickou noční hru Kýbl, kterou jsme stihli před přicházející bouřkou s poměrně dobrou rezervou…

Pokřiky 12. dne – zkrácené verze

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění

Souhrn dne:

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění

Příspěvek byl publikován v rubrice Tábor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.