2019 – Zpravodajství ze 13. dne tábora

Dnešní, třináctý den tábora, začal krásným slunečným dnem, který byl na začátku vyplněn “blitzkami družstev”, které hrály všechny děti z oddílu a hrál se ve dvou skupinách. Skupiny se stihly dohrát před svačinou.

Po finálových skupinách v blitzce družstev zbyl právě tak čas, abychom splnili polovinu ze slibu “Koblihy a Motýle”, jenž zazněl v úvodním divadle. Ano, hrála se naše oblíbená hra Motýly 🙂 Hrála se verze, kdy chytající vedoucí smějí nadržovat svému oddílu (= nechytají svůj oddíl), bylo herní území vysbíranější, než obvykle. Navíc kdosi vymyslel taktiku, kdy se ke konci nabíhalo do herního území hromadně, což znamenalo ještě lepší zisk bodů pro děti…

.Poté proběhlaa šachová hra s třiceti šesti diagramy, aby se na začátku večera dohrály finále sportů.

Hlavní zpravodajský blok

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění

Divadlo

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění
Příspěvek byl publikován v rubrice Tábor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.