2019 – Zpravodajství ze 14. dne tábora

Dnes byly ke snídani kromě sladkého jogurtu také koblihy a celý tábor čeká prakticky nepřetržitý sled uklízení. Ale než se začne, budeme hrát finále Palučinského Cupu v bleskových šachách.

Probíhal přenos z online šachovnice do jídelny, kde komentovaný přenos moderovala známá šachistka Kateřina Němcová se svým bratrem Václavem. (Celý první zápas a závěrečný Armagedon z pohledu diváků v jídelně bude v extra videu)

Poté se šlo na focení po oddílech, aby následovaly sporty vedoucích proti dětem.

V Ringkoště se odehrál krásný přátelský zápas, jež skončil smírně 10:10, s čímž byly obě strany spokojeny.

Ukázalo se, že to byl nakonec nejlepší výsledek vedoucích, protože volejbal a fotbal vedoucí prohráli. Na záznamu bude několik bodů získaných v ringkoštěti a záznam z části prvního setu za stavu 9:5 pro vedoucí.

Po obědě proběhla krátká beseda s Kateřinou Němcovou, která si pak zahrála “holanďany” s dětmi, ale to už se připravovalo vyhlašování všech turnajů. To proběhlo poměrně rychle a tak se chvilku uklízelo, a pak už se hrálo BIGNO…

Ale už BIGNO se muselo odehrát v jídelně, neboť na nás přišel velmi vytrvalý déšť, který přetrval až přes večeři a začátek diskotéky. Ta probíhá v jídelně, naopak v klubovnách jsou rozmístněny obálky, do nichž si nejenom děti ukládají pozitivní vzkazy. Samozřejmostí by měl být dopis od oddílových vedoucích každému dítěti…

Sestřih z Finále Palučinského Cupu s komentářem

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění

Zpravodajský blok

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..