Další výsledky turnajů, nedohraný memoriál Petra Macha

Data turnajů na webu CHESS RESULT zaktualizována. Turnaje A,B,C mají původní uvedené adresy, turnaj D a jeho skupiny pak mají nové rozlosování (hraje se nových 9 kol, několik dětí mezi skupinami přestupovalo) a tím pádem také nové odkazy

D, skupina 1: http://chess-results.com/Tnr107914.aspx?lan=5
D, skupina 2: http://chess-results.com/Tnr107915.aspx?lan=5
D, skupina 3: http://chess-results.com/Tnr107916.aspx?lan=5

Díky bouřce a následnému výpadku proudu, došlo poprvé v historii k nedohrání turnaje v bleskovém šachu hraném na počest našeho kamaráda Petra Macha.  Turnaj byl původně přerušen na 30 minut z důvodu večeře…

Před přerušením byly tyto výsledky a dohodlo se, že pánové na prvního dvou místech odehrají svůj vzájemný zápas dnes

Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu

Organizátor : Palučinská šachová škola o.s.
Ředitel turnaje : Eva Holasová
Hlavní nebo pomocný rozhodčí : Eva Možná
Rozhodčí   Pavel Tóth
Rating-O : 1457
Datum : 04.08.2013

Pořadí po kole 5

Poř. St.č.   Jméno Rtg FED Klub Body BH.
1 1 GM Láznička Viktor 2639 CZE 1. Novoborský ŠK 5 17″
2 3 FM Novotný Michal 2293 CZE 2222 ŠK Polabiny 5 15″
3 26 Kabelka Ondřej 1679 CZE ŠK AD Jičín 4 18
4 4 Mejzlík Ondřej 2279 CZE TJ Spartak Vlašim 4 17″
5 5 Výprachtický David 2141 CZE SK Žamberk 4 16″
6 13 Jelínek Michal 1871 CZE SK OAZA Praha 4 15
7 15 Charvát Jiří 1866 CZE SK OAZA Praha 4 14″
8 12 Česenek Jan 1894 CZE TJ Štefanydes Polička 4 14″
9 17 Reitinger Jan 1830 CZE ŠK UNION Louny 4 14
10 22 Nový Filip 1772 CZE SK OAZA Praha 4 13″
11 41 Mazura Ondřej 1345 CZE SK Žamberk 4 12
12 2 Vedral Oldřich 2301 CZE SK OAZA Praha 3″ 19
13 18 Brož Pavel 1815 CZE ŠK Slavoj Velké Pavlovice 3″ 16
14 9 Hollan Petr 1967 CZE SK OAZA Praha 3″ 15″
15 7 Hollan Martin 1998 CZE SK OAZA Praha 3″ 15
16 11 Kastner Kamil 1932 CZE TJ Spartak Vlašim 3″ 14″
17 6 Mejzlík Vojtěch 2116 CZE TJ Spartak Vlašim 3″ 14
18 10 Řehák Jakub 1966 CZE Šachový klub Viktoria Žižkov 3″ 14
19 8 Stodolová Kristýna 1979 CZE TJ Spartak Vlašim 3″ 12
20 20 Brožová Renata 1784 CZE ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 3 17
21 14 Škuthan Jiří 1869 CZE CHESS MOST 3 15
21 Němec Václav 1779 CZE SK OAZA Praha 3 15
23 Bárta Tomáš 1751 CZE DDM Praha 6 3 15
43 Kirsch Petr 1290 CZE CHESS MOST 3 15
25 49 Gallinnis Sebastian 1250 CZE 3 14″
26 25 Kůs Martin 1681 CZE TJ ŠO Chrudim 3 14
27 16 Hanzlík Daniel 1832 CZE CHESS MOST 3 14
28 33 Černý Josef 1544 CZE 3 13
29 47 Dudlová Kateřina 1250 CZE Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 13
30 29 Ho Tuan Anh 1589 CZE CHESS MOST 3 13
31 53 Rakintsev Viktor 1250 CZE 3 12
32 37 Zeman Tomáš 1387 CZE SK OAZA Praha 3 11″
33 35 Nešpor Jakub 1480 CZE TJ Štefanydes Polička 3 9″
34 45 Němcová Eva 1273 CZE SK OAZA Praha 3 9″
35 36 Brož Petr 1451 CZE ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 3 9
36 24 Grundman Václav 1719 CZE Šachový klub Ústí nad Orlicí 2″ 15
37 19 Kocourková Zuzana 1794 CZE ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 2″ 15
38 28 Ševčík Radek 1620 CZE Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2″ 14″
39 30 Ludvík Tomáš 1569 CZE 2222 ŠK Polabiny 2″ 14
40 27 Hanzlík Tomáš 1640 CZE CHESS MOST 2″ 12″
41 40 Králová Josefina 1346 CZE TJ Praha-Pankrác 2″ 10
42 72 Kolařík Filip 1000 CZE Šachový klub Viktoria Žižkov 2″ 10
43 39 Pokorný David 1355 CZE Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2″ 9″
44 60 Kašík Martin 1100 CZE ŠK AD Jičín 2 14
45 54 Samková Pavla 1250 CZE TJ Sokol Zaječice 2 14
46 42 Ryšavá Monika 1340 CZE TJ Štefanydes Polička 2 13″
47 31 Ambrožová Lucie 1552 CZE TJ Štefanydes Polička 2 13
48 32 Sajdl Jan 1551 CZE ŠK AD Jičín 2 13
49 56 Chvojka Jan 1100 CZE TJ ŠO Chrudim 2 12
71 Ježek Jakub 1000 CZE 2 12
51 44 Kocí Tereza 1273 CZE Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 2 12
52 52 Práza Jan 1250 CZE Sokol Praha-Kobylisy 2 12
53 63 Papáček Aleš Manuel 1100 CZE ŠK Veselí n.L. 2 11″
54 51 Lajbl Jan 1250 CZE ŠK AD Jičín 2 11″
55 46 Píro Michael 1270 CZE Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2 11″
56 34 Němcová Kamila 1517 CZE SK OAZA Praha 2 11
57 55 Šatra Šimon 1250 CZE CHESS MOST 2 11
58 38 Kučera Jan 1382 CZE ŠK Svitavy 2 10″
59 48 Engel Tomáš 1250 CZE SK OAZA Praha 2 10
60 76 Orság Lukáš 1000 CZE 2 10
61 69 Gallinnis Damian 1000 CZE 2 10
62 79 Zeman Vít 1000 CZE 2 8
63 75 Král Tadeáš 1000 CZE 2 7
64 80 Říha Vojtěch 1000 CZE 1″ 12
65 78 Zeman Martin 1000 CZE SK OAZA Praha 1″ 10″
66 73 Koršinskij Marek 1000 CZE 1 13″
67 61 Koblížek Kamil 1100 CZE TJ ŠO Chrudim 1 13″
68 59 Kabelka Tomáš 1100 CZE ŠK AD Jičín 1 13
69 70 Hanzl Tadeáš 1000 CZE 1 11″
70 65 Práza Antonín 1100 CZE Sokol Praha-Kobylisy 1 11
71 57 Havej David 1100 CZE ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 1 11
72 58 Ježek Stanislav 1100 CZE Sokol Český Brod 1 9″
73 66 Balcar Vojtěch 1000 CZE 1 9″
74 64 Patočka David 1100 CZE Sokol Český Brod 1 8
75 77 Svačina Tobiáš 1000 CZE 1 8
76 62 Křepinský Michal 1100 CZE x 1 7″
77 74 Krajíčková Zuzana 1000 CZE 1 7
78 67 Bednář Filip 1000 CZE 0 11″
79 50 Kunc Jan 1250 CZE ŠK Praha-Smíchov 0 8
80 68 Brož Matyáš 1000 CZE 0 8
Příspěvek byl publikován v rubrice Tábor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *