Pojeďte s námi na Podzimní šachové soustředění 2018

IX. Podzimní šachové soustředění 2018 se bude konat od čtvrtku 27. do neděle 30. září v tábořišti Ráj, Letohrad. Hlavním organizátorem je letos opět náš dlouholetý oddílový vedoucí a člen PŠŠ Oldřich Vedral.

Během soustředění odehrajeme turnaj v rapid šachu na 9 kol s tempem 25 min + 5 s/tah. Turnaj bude započítán na národní i FIDE elo. Zbytek času budeme hrát táborové hry, sportovat, a hlavně užívat pohodové táborové atmosféry v krásném prostředí.

Ubytování je poskytováno ve 4 až 12 lůžkových chatkách. Pro účastníky s dětmi pod 6 let je ubytování až do vyčerpání kapacity zajištěno ve zděné budově.  Více informací nejen o samotné akci, ale také o dopravě na ni naleznete v menu Víkendovky, či v propozicích. Přihlašování je možné skrze přihlašovací formulář.

>>Facebook události<<

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..