Pozvánka na dva Palučinské víkendy

Vážení přátelé Palučinské šachové školy,

ještě než začne tábor, připravili jsme si pro vás dva Palučinské víkendy.

Ten první, jarní, se bude konat v termínu od 31.3. do 2.4. a ponese se v duchu tradice. Budeme hrát nejlepší palučinské hry, které patří do našeho zlatého fondu prověřeného desetiletími. Některé jsme sami vymysleli, jiné jsme převzali od našich předchůdců. Ke všem se ale stejně rádi vracíme.

Ten druhý, prodloužený, se bude konat v termínu od 5.5. do 8.5. a bude naopak plný experimentů. Vyzkoušíme si nové hry i zápletku celotáborovky. Ten, kdo přijede, nám může pomoci rozhodnout, které z novinek se osvědčily a na táboře je použijeme a které naopak skončí v propadlišti dějin. Prozkoumáme okolí nového tábořiště a společně vymyslíme, co vše se tam dá podnikat.

Na obou víkendových akcích samozřejmě nemohou chybět ani šachové turnaje, šachové přednášky, deskové hry a možná bude i jedno malé překvapení z oblasti fantasy.

Podrobnosti najdete zde:
Palučinský jarní víkend
Prodloužený předtáborový víkend

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce, Víkendové akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..