Spouštíme přihlašování na tábor a předtáborovou víkendovku!

Je to tu zas! Zahajujeme přihlášky na 38. letní šachový tábor v Ráji a také na květnový Předtáborový víkend 2018, který se uskuteční na stejném místě. Přihlašovací formulář a propozice na obě akce naleznete níže, neváhejte ani minutu, místa rychle mizí!

Letošní ročník Palučinského šachového tábora se opět uskuteční v RS Ráj Letohrad a to v termínu od neděle 29. 7. do neděle 12. 8. 2018, všechny důležité informace naleznete na stránce k táboru, či v přiložených propozicích. Přihlašování probíhá přes formulář na tomto webu. V případě jakýhkoli nejasností a dotazů se neváhejte obrátit prostřednictvím zpráv na náš facebook či na e-mail kristyna.stodolova@gmail.com

PROPOZICE NA TÁBOR

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR

Květnová prodloužená víkendovka, aneb  předtáborová motivačka, se koná v termínu od pátku 4. 5. do úterý 8. 5. 2018, kdy je státní svátek. Místem konání je taktéž RS Ráj Letohrad.  Těšit se můžete na šachy, sporty a hry, a to jak na louce, v lese i v klubovně. Nahlédnete také do světa letošní celotáborovky, mezi indiánských kmeny a jejich tradice. Účast se vřele doporučuje všem, kteří s námi letos jedou na tábor poprvé.

PROPOZICE NA PŘEDTÁBOROVÝ VÍKEND

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA PŘEDTÁBOROVÝ VÍKEND

Příspěvek byl publikován v rubrice Důležité informace, Tábor, Víkendové akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Spouštíme přihlašování na tábor a předtáborovou víkendovku!

 1. Dagmar Součková napsal:

  Dobrý den, ráda bych přihlásila děti na Váš letní tábor na doporučení kamarádů
  děkuji

  • mizzi mizzi napsal:

   Dobrý den, přihlašte prosím své děti skrze formulář PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR, které bylo kvůli chybě dočasně nefunkční. Nyní by již mělo být vše v pořádku.

   Za PŠŠ, Ondřej Mazura

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..