Letní šachový tábor v roce 2018

Stanovili jsme termín a místo konání  38. palučinského letního šachového tábora. Tábor se bude konat od neděle 29. července do neděle 12. srpna 2018, místem konání bude tak jako minulý rok rekreační středisko Ráj Letohrad. Propozice a přihlašování zveřejníme začátkem nového roku.

Termín: 29.7. – 12. 8. 2018 (neděle– neděle)

Místo: Tábor dětí a mládeže “Ráj” Kunčice, 56151 Letohrad
web: www.rajletohrad.cz

Přihlašování: Začátkem nového roku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Důležité informace, Tábor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Letní šachový tábor v roce 2018

1. Lenka Cinková napsal:

Dobrý den, vypadá to jako úžasný zážitek pro šachové děti…Mohu přihlásit svou dcerku Vicky Cinkovou, ročník 2008 na Váš tábor? Dostala jsem na Vás kontakt od našeho trenéra Michala Novotného, oddíl VŠTE České Budějovice.
    Děkuji za rychlou odpověď a přeji hezký večer Lenka Cinková

2. Helena Bednářová napsal:

dobrý den máme zaplacen šachový tábor pro syna Jan Bednář ale bohužel zde nemohu nalézt více informací k tomuto táboru a tak jsem se chtěla zeptat jestli vůbec přihlášení přišlo v pořádku a i finance, ostatní co mají mít na tábor jsem už vyčetla a náležité papíry vše v den nástupu nebo jestli je třeba ještě něco dodat dříve. Jan je z oddílu Nekoř základní škola který vede pan učitel Miroslav Vohník a od toho jsme měli přihlásku. Děkuji za případné informace s pozdravem Helena Bednářová