XXXIX. Letní šachový tábor

Propozice na tábor v PDF
Přihláška na tábor
Seznam přihlášených

Termín: 28. 7. – 11. 8. 2019 (neděle – neděle)
Místo: Tábor dětí a mládeže “Ráj” Kunčice, 56151 Letohrad
web: www.rajletohrad.cz
Nové tábořiště uprostřed lesů Orlických hor. Velká jídelna, klubovny, chatičky, sportovní hřiště, bazén…
Pro: Dívky a chlapce od 7 do 17 let se zájmem o zdokonalení se v šachu.
Hl. vedoucí: Veronika Táborská
Dotazy: na e-mail: prihlasky@palucinska-skola.cz
Přihlášky:

Do 31. 5. 2019 prostřednictvím přihlašovacího formuláře.
Na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce Vám budou do pěti pracovních dnů zaslány informace o platbě a pobytu. Pořadatel si vyhrazuje právo přihlášku odmítnout. V případě, že úhrada za tábor nebude připsána na účet PŠŠ do 31. 5. 2019, pořadatel má právo dát přednost jinému zájemci.

Cena: 5900 Kč

Při platbě do 31. 3. 2019 sleva 500,- Kč.

Cena zahrnuje:

• ubytování
  • stravování 5x denně
  • pitný režim
  • ceny do turnajů
  • náklady na veškeré aktivity v průběhu tábora

Hromadnou platbu za více účastníků je vhodné sdělit v přihlášce.

Hradí-li pobyt zaměstnavatel rodiče dítěte, zašle objednávku na adresu organizátora, obratem obdrží fakturu.

Storno poplatek do 31. 5. 2018 činí 500,- Kč, po 31. 5. 2019 je to 50 % ze zaplacené ceny.

Doprava: Individuální, v případě zájmu je možné domluvit spolujízdu na našem Facebooku.
Program: Šachy

• Palučinský pohár – uzavřené + otevřený turnaj na 7, resp. 14 kol, vážné tempo hry, skupiny rozděleny podle
    Ela, zápočet na Elo ČR, skupiny s nejvyšším průměrným ratingem i na Elo FIDE
  • rozbory partií Palučinského poháru – ihned po jejich dohrání
  • šachové hry (řešitelská soutěž s diagramy, Atomové šachy, Běhavé šachy, Král kopce, Šachy bez šachů,
    Teleportační šachy a další)
  • přednášky – 5 × 1 hodina, skupiny dle výkonnosti
  • Memoriál Petra Macha – turnaj v bleskovém šachu hraný švýcarským systémem, otevřený pro účastníky,
    vedoucí i návštěvy
  • Palučinský pavouk – nový turnaj v bleskovém šachu hraný vyřazovacím systémem pavouka

Celotáborovka

Nadpřirozeno! Jen pohádky pro děti, holé nesmysly, nebo na tom bude něco pravdy? Jsou všechny noční zvuky pouze od zvířat? Čí jsou ty stopy? Je to jen výplod naší fantazie? A proč tedy vzniká tolik legend? Pojďme společně rozklíčovat dávná tajemství a odhalit to, co odhaleno býti nechce.

Doplňující informace očekávejte postupně na našem Facebooku a webu či ve vašich e-mailových
schránkách.

Sporty a volnočasové aktivity

fotbal, volejbal, přehazovaná, ringo a překvapení
venkovní bazén, nejrůznější hry v lese, deskové hry, táborák,
diskotéka, výlet a další

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu propozic.