Zpravodajství 2018 – den 10.

Zpravodajství ze dne desátého (úterý)

Díky včerejšímu výsadku, jehož se účastnili starší děti hrající turnaj A bylo rozhodnuto, že ono předehrané kolo se využije na dnešek, kdy turnaj A dostal volno. Ale už po půl desáté byli všichni venku a jali se pomáhat vedoucím na rozborech

Odpoledne nás čekala další indiánská hra na principu olympiády a protože jsme indiáni, rak to nebyla olympiáda, nýbrž indiáda. Bylo připraveno dvacet pět stanovišť a ti nejšikovnější jich zvládli navštívit dvacet.

Večer proběhlo osobní volno a ti aktivnější mohlo soutěžit o několikero Tesáků. Proběhla též malá diskotéka u vody.

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění

Příspěvek byl publikován v rubrice Tábor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..