Zpravodajství 2018 – den 12.

Dnešní den bylo vidět, že všechny činnosti postihl, nebo možná dostihl, fakt, že se bude končit, takže se u dopoledních šachů objevovaly vypjaté situace a reklamace na téma že soupeř popotahuje namísto aby se (šel) vysmrkat a jiné podobné.

Odpoledne v tom největším horku mělo dojít na hru Motýly, anebo na jinou hru, avšak nakonec se zopakovala vodní bitva o vlajky, byť trochu s modifikovanými pravidly.

Dohrávky sportů se dostali do takové fáze, že je vše dohráto mimo posledního osmého kola sportů, na než přijde čas zítra.

Dokončují se i Tesáky, Tesák hladu a Tesák mlčení již nebyl vyhlášen, Tesák boje se v době psaní tohoto článku dokončuje, Tesák zručnosti bude ukončen o zítřejším poledním klidu, Tesák dobrých skutků (na nejž se nedá přihlásit) zřejmě ještě proběhne…. No a Tesák odvahy proběhne právě jednou zhruba za hodinu, až se setmí…. Pokud jsem na nějaký Tesák zapomněl, tak mi to prosím odpusťte.

/Pavel PELIN Tóth/

Zprávy bez sportu

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění

Sport

Obsah není dostupný.
Prosíme klikněte na "Přijmout" pro zpřístupnění

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..